Karta wyników zarządzania zasobami ludzkimi

Becker Brian E., Huselid Mark A., Ulrich Dave

59.00
46.10
Wysyłka w ciągu 3-5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Karta wyników zarządzania zasobami ludzkimi
Autor:
Becker Brian E., Huselid Mark A., Ulrich Dave
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer SA
Wydanie:
2012
Oprawa:
miękka
Stron:
228
ISBN:
978-83-264-1474-9
Firmy dysponujące efektywnymi systemami zarządzania zasobami ludzkimi funkcjonują znacznie lepiej niż te, które poprzestają na tradycyjnej roli administracyjnej działów personalnych. Jest to wniosek wynikający z przeprowadzonych przez autorów badań, które obejmowały ponad 3000 firm. Uzyskane wyniki były zestawiane z informacjami o zyskach, produktywności, pracy działów księgowości i tendencjach na rynkach papierów wartościowych, a także analizowane z wykorzystaniem metod statystycznych. Wzbogacone przykładami i przemyśleniami autorów stają się wskazówkami, jak tworzyć, rozwijać i wdrażać system pomiaru wykorzystujący kartę wyników zarządzania zasobami ludzkimi oraz efektywnie nim zarządzać.

Adresaci:
Książka jest przeznaczona dla kadry zarządzającej wyższego szczebla, kierowników liniowych, kierowników i specjalistów ds. zasobów ludzkich, konsultantów, a także pracowników naukowych oraz studentów zarządzania.
 
Copyright © 2009-2012 Wiborada.pl Księgarnia Wolters Kluwer W ofercie księgarni internetowej cała oferta książkowa wydawnictwa Wolters Kluwer, książki o tematyce: biznes, prawo, finanse i ekonomia, szkolenia, kadry, hr, ochrona zdrowia, oświata, podatki i rachunkowość i wiele innych pozycji wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Wiborada!
Design by Pixelgarden.pl