Encyklopedia politologii. Tom 5. Stosunki międzynarodowe

Florczak Agnieszka, Łoś-Nowak Teresa

157.00
123.10
Wysyłka w ciągu 3-5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Encyklopedia politologii. Tom 5. Stosunki międzynarodowe
Autor:
Florczak Agnieszka, Łoś-Nowak Teresa
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer SA
Wydanie:
2010
Oprawa:
twarda
Stron:
s. 692
ISBN:
978-83-264-0078-0
Tom poświęcony problematyce stosunków międzynarodowych jest jednym z sześciu składających się na serię - Encyklopedia politologii. Jest to drugie wydanie, zaktualizowane i wzbogacone o nowe pojęcia. Publikacja zawiera nowatorskie przedstawienie najistotniejszych kwestii, zjawisk i procesów dokonujących się w burzliwym i dynamicznym środowisku międzynarodowym.Koncepcjai treść haseł zostały opracowane przez pracowników naukowych Zakładu Stosunków Międzynarodowych Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Opracowanie jest nieocenionym kompendium wiedzy o społeczeństwie i świecie współczesnym.

"Tom ten ma zarówno walory naukowe, jak i popularnonaukowe, a przede wszystkim dydaktyczne. Stanowi istotną pomoc z zakresu terminologii badań naukowych. Powinien też stanowić pożądaną pomoc dydaktyczną na różnych kierunkach studiów, nie tylko w zakresie stosunków międzynarodowych, ale także dla studentów następujących kierunków: politologii, europeistyki, ekonomii, administracji, prawa i historii. Z pewnością zainteresuje również każdego Czytelnika, który chciałby posiąść wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych."

Z recenzji prof. dr hab. Arkadiusza Żukowskiego
 
Copyright © 2009-2012 Wiborada.pl Księgarnia Wolters Kluwer W ofercie księgarni internetowej cała oferta książkowa wydawnictwa Wolters Kluwer, książki o tematyce: biznes, prawo, finanse i ekonomia, szkolenia, kadry, hr, ochrona zdrowia, oświata, podatki i rachunkowość i wiele innych pozycji wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Wiborada!
Design by Pixelgarden.pl