Prezentacje w programie PowerPoint

Paradi Dave, Munter Mary

41.00
32.90
książka dostępna od ręki!
masz pytania?
Tytuł:
Prezentacje w programie PowerPoint
Autor:
Paradi Dave, Munter Mary
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer Polska - ABC
Wydanie:
2009
Oprawa:
miękka
Stron:
224
ISBN:
978-83-7601-512-5

Niniejszy przewodnik przedstawia najważniejsze zasady i metody tworzenia skutecznej i atrakcyjnej prezentacji elektronicznej, wykorzystującej bogate możliwości programu PowerPoint. Omawia wszystkie etapy i aspekty tego procesu, pomagając zaprojektować, przygotować i przeprowadzić efektywną prezentację, jak również ulepszyć lub poprawić już istniejącą.

Zapoznanie się z wymienionymi tu metodami pozwoli opanować konieczne umiejętności związane z przygotowaniem tego typu prezentacji, takie jak:

  • zbieranie materiałów merytorycznych oraz ich selekcja,
  • tworzenie struktury całej prezentacji oraz jej pojedynczych slajdów,
  • właściwy dobór kolorystyki, czcionki i elementów grafi cznych,
  • sposoby efektywnego przedstawiania danych liczbowych i slajdów tekstowych,
  • metody uatrakcyjnienia prezentacji za pomocą plików multimedialnych, wideo, audio, zdjęć i ClipArtów.
  • Adresaci:

    Publikacja powstała z myślą zarówno o użytkownikach programu PowerPoint pragnących poprawić i udoskonalić swoją biegłość w posługiwaniu się tym programem, jak i osobach, które chcą nabyć od podstaw wiedzę na ten temat albo ją uzupełnić.

    W naszej ofercie również wszystkie pozostałe książki wydawnictwa Wolters Kluwer. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny i błyskawiczną wysyłkę wszystkich książek wydawnictwa Wolters Kluwer! Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni.

 
Copyright © 2009-2012 Wiborada.pl W ofercie księgarni internetowej cała oferta książkowa wydawnictwa Wolters Kluwer, książki o tematyce: biznes, prawo, finanse i ekonomia, szkolenia, kadry, hr, ochrona zdrowia, oświata, podatki i rachunkowość i wiele innych pozycji wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Wiborada!
Design by Pixelgarden.pl