Rabat

Dla stałych klientów oferujemy stałe rabaty


Wszystkie rabaty dla stałych klientów naliczają się automatycznie, po zgłoszeniu i zarejestrowaniu stałego klienta w naszym systemie.

 

Jeżeli złożyłeś w naszym sklepie 5 zamówień lub suma zamówień przekroczyła 500 zł, możesz zostać dopisany do listy klientów, którym przysługują specjalne rabaty. W takim przypadku założ indywidualne konto a następnie napisz do nas maila na adres: akumuluj@gmail.com. W treści maila podaj swój login oraz numery ID złożonych zamówień. Rabaty dla stałych klientów:

 

1. Stały rabat 5% na wszystkie polecane ksążki - lista polecanych książek znajduej się na stronie głównej księgarni.

 

2. Jeszcze taniej w promocji o 10% - lista przecenionych książek znajduje się na stronie głównej księgarni.

 

Ekstra rabaty po uwzględnieniu reklamacji


Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolony z naszych towarów lub usług, koniecznie nas o tym poinformuj. Gdy przesyłka nie została przez nas wysłana w deklarowanym terminie lub nie posiadamy na stanie zamówionej książki, to poszkodowanym Klientom przyznajemy specjalne rabaty na następne zamówienia.

 

 

 
Copyright © 2009-2012 Wiborada.pl Księgarnia Wolters Kluwer W ofercie księgarni internetowej cała oferta książkowa wydawnictwa Wolters Kluwer, książki o tematyce: biznes, prawo, finanse i ekonomia, szkolenia, kadry, hr, ochrona zdrowia, oświata, podatki i rachunkowość i wiele innych pozycji wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Wiborada!
Design by Pixelgarden.pl