Pomoc

Wysyłka


Dostępne formy wysyłki w sklepie to: kurier Pocztex oraz Poczta Polska. Wszystkie książki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej do 2 kg nadajmy listem poleconym, powyżej 2 kg - paczką pocztową. Książki wysyłamy w bezpiecznej kopercie bąbelkowej.

 

Koszt wysyłki wynosi:

 

Zamówienia o wartości od 500 zł wysyłamy na nasz koszt przesyłką pocztową priorytetową. W pozostałych przypadkach koszt wysyłki wynosi:

 

  • a) 14 zł przesyłka priorytetowa.
  • b) 17 zł przesyłka priorytetowa (pobranie)
  • c) 12 zł kurier DHL
  • d) 17 zł kurier DHL (pobranie)
  • e) + 3 zł za płatności online (do wybranej formy przesyłki doliczamy 3 zł, jeżeli wybrano płatności online)

Koszt wysyłki nie zmienia się, bez względu na liczbę zamówionych książek.

 

 

Płatności


 

Akceptujemy 3 formy płatności:

 

a) za pobraniem

 

b) przelewem na rachunek:

Credit Agricole Bank Polska SA
10 1940 1076 5431 2900 0000 0000

 

c) przez płatności online. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Dodatkowa opłata 3 zł za wykonanie płatności online wynika z konieczności uiszczenia przez nas opłaty prowizyjnej dla zewnętrznej firmy obsługującej system płatności internetowych.

 

Polecamy korzystanie z płatności online dostarczanych przez serwis Dotpay.pl - istotnie przyspiesza to transakcję. Aby skorzystać z tego rodzaju płatności wystarczy w formularzu zamówienia wybrać formę płatności "płatności online".

 

 

Odbiór osobisty


Istnieje możliwość odbioru osobistego w Puszczykowie, ok. 18 km od centrum Poznania.

 

Księgarnia Wiborada.pl
ul. Nowe Osiedle 22/7
62-041 Puszczykowo

 

Uwaga: Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

 

Gwarancja


Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w okresie 10 dni od otrzymania towaru. W przypadku zwrotu kupujący pokrywa jedynie koszty wysyłki. Towar powinien być w stanie nienaruszonym.

 

Reklamacje i uwagi


Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia lub wnioski dotyczące prowadzonej przez nas działalności, powiadom nas o nich. W przypadku uzasadnionych zastrzeżeń przyznajemy indywidualne rabaty.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: bok@wiborada.pl

 

 
Copyright © 2009-2012 Wiborada.pl Księgarnia Wolters Kluwer W ofercie księgarni internetowej cała oferta książkowa wydawnictwa Wolters Kluwer, książki o tematyce: biznes, prawo, finanse i ekonomia, szkolenia, kadry, hr, ochrona zdrowia, oświata, podatki i rachunkowość i wiele innych pozycji wydawnictwa Wolters Kluwer. Zapraszamy do zakupów w księgarni internetowej Wiborada!
Design by Pixelgarden.pl